Műszaki előkészítő

Érdekel a döntés-előkészítő dokumentumok összeállítása a műszaki adminisztráció?

Bontakoztasd ki a precizitásod jövőbe mutató építési projektjeinknél.

Miskolc

Műszaki

Teljes munkaidő

Műszaki előkészítő - PEKA BAU Építőipari Kft.

Feladatok

Tervdokumentációk felmérése

Árajánlatok bekérése, ártükör készítése

Döntés-előkészítő dokumentumok összeállítása

Műszaki adminisztráció

Anyagok megrendelése, kiszállításának koordinálása

Vállalkozói elszámolások döntésre előkészítése

Átadási dokumentációk összeállítása

Projektben résztvevőkkel szoros együttműködés

Elvárások

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Építőipari, legalább technikus végzettség

2 éves szakmai tapasztalat

Építőanyagok ismerete

Jó kommunikációs képesség

Önálló munkavégzés

Előny

Angol nyelvtudás

B kategóriás jogosítvány

Miskolci, vagy közeli lakhely

Amit kínálunk

Stabil vállalati háttér

Szakmai fejlődés

Versenyképes jövedelem

Vegye fel velünk a kapcsolatot az alábbi elérhetőségeinken, szívesen állunk rendelkezésére.

A fájl mérete túl nagy! Maximum 2MB lehet az önéletrajz mérete.